fabrika@sempaltd.com 444 64 13

  • tr
  • gr

Sempa Ltd. Şti. 1972 yılında MSM adı altında Konya bölgesinde yüzeysel suların pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla Konya Meram Sanayi ‘nde kurulmuştur. 2000 li yıllara doğru inşaat sektöründe gelişmelere bağlı olarak hidrofor pompa ve atıksu pompa ihtiyacını karşılamak amacıyla ürün yelpazesini daha da genişleterek sektörün öncü bir firması haline gelmiştir.

Pompa sektöründe profesyonel çalışmaya önem veren firmamız kaliteli ürünler üretmek ve geliştirmek için takım tezgahları parkını sürekli geliştirerek modernize etmiş buna bağlı olarak pazardaki kalitesinden taviz vermeyerek fiyat dengesinide sağlamıştır.

Üretilen tüm pompalarımız TSE Kalite ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

Kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve kaliteli ürünler sunabilmek için 2014 yılında 3. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 10.000 m² kapalı ,20.000 m² açık alana sahip yeni fabrikasına taşınmıştır.

MİSYONUMUZ

Pompa üretim sektöründe;
- Teknolojik gelişmelerin takipçisi,
- Ürün ve hizmetlerinde kalite ve güvenirlikten ödün vermeyen,
- Müşteri memnuniyetini hedef olarak gören lider firma olmak

VİZYONUMUZ

- Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunan, taahhütlerini tam ve zamanında yerine getiren, yurtiçi ve yurt dışında tercih edilen bir marka ve bir dünya şirketi olmak.

KALİTE POLİTİKASI

- Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunarak, seaktöre ismini yerleştiren,
- Ürün yelpazesini çeşitlendirerek hem iç hem de dış piyasalarda rekabet gücünü ve buna bağlı olarak pazar payını arttıran,
- Çalışan, işveren ve müşteri mutluluğunu ilke edinmiş,
- Kalite sistemine tüm personel düzeyinde katılım sağlayarak sürekli geliştiren ve iyileştiren bir anlayışı taahhüt etmektedir.

KURULUŞUMUZDAN BU GÜNE

43
Yıl
20
Ülke
1000000
Adet Ürün

2017 ONLİNE KATALOG

yeni dönem online kartaloğumuz hazır indirip inceleyebilir, firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz

ONLİNE KATALOG