Mutfaktan Bilgi


Bizim mutfağın en önemli aşamalarından biridir. Türkiye'nin en donanımlı üretim tesisimizde, cevheri eriterek ürünü nakışlıyoruz. Dayanıklılık, gerçek oranlarda kabiliyetli hammadde, işlenebilirlik, dönüşüm ve güçlü sonuç döküm parkımızın üretim politikasıdır.

Isısal değerler ile özenle ayrıştırılan hammadde kaynaklarımız, kendi hazırladığımız kalıplarımızda tek vücut haline geliyor. Her alanımızda olduğu gibi döküm parkımızda da testlerimiz birebir uygulanır. Çok küçükte olsa, asla hatalı dökümlerin ürün olarak çıkışına müsade etmiyoruz. Kalite politikamızın tüm aşamalarını eksiksiz uyguluyoruz ve kontrol mekanızmamızı tam işletiyoruz.

Hassasiyetle fırınladığımız hammade içeriğimizin döküm aşamalarında tüm senkronlara dikkat ediyoruz. Çünkü sizi mutsuz eden bir ürün üretmek istemeyiz. Tüm pompaların kalitesini, çalışma hacmini ve dayanıklılık zeminini döküm aşaması belirler. İşte bu yüzden donanım kadar, döküm altyapımıza da önem veriyoruz.Pompanın vücut yapısı her ortamda kendini ispat edebilmelidir. İç yapısı ise güçlü olmakla birlikte görevini eksiksiz yerine getirebilmelidir. Döküm, tüm beklentilerin karşılanabilmesi için mikronik işler ve yüksek düzeyde bilgi donanımı ister.

Sempa, döküm parkının gücünü ürettiği yüzbinlerce pompa ile ispat etmiştir.

Sempatik Pompa Hareketi