Ruhumuz & Kabiliyetimiz


Sempa İnovasyon Merkezi, Dünya standartlarına uygun ve onaylı bir merkezdir. Ar-Ge takımı ile bütünleşik çalışan İnovasyon Merkezi, pompa teknolojileri alanında üretici bünyesinde onaylanmış ilk merkez olma özelliğine sahiptir. Özel tasarım taleplerine tam destek vererek üretme gücüne sahip olan İnovasyon Merkezimiz, kuluçka yapısı sayesinde yeni model keşifleri gerçekleştirebiliyor. Özel ve standart pompa tasarımlarında üretim öncesi gerçeğe en yakın değerde simülasyon testi uyguluyoruz.

Yaşam alanları ve hareketin olduğu her kaynakta varız. Bu Sempa'nın çalışma bilincini oluşturur. Çalışma bilincimiz, harekete geçirdiğimiz herşeyin sonuç olarak bir sorunun çözümü olduğuna dair farkındalık oluşturuyor. 

Basınç, itiş, çekiş! Bizim işimizin üç sempatik hareketidir. Bu hareketler, Sempa'nın çalışma bilincinde ve farkındalık teorisinde süreklilik arz eder. İşimizin süreklilik gereksinimi, inovasyon kaygımızda vazgeçilmez dönüşümü oluşturuyor. Yaşam alanlarında, üretim ve alt yapı kaynaklarında Dünya'nın gündeminde sürekli değişime odaklı teknolojiler gelişiyor. Pompa teknolojilerinde bu nedenle inovasyon vazgeçilmez bir anahtar bizim için.

Pompa, herhangi bir araç değildir. Gizli kahramanlarımız olarak gördüğümüz pompalar, insana ve tüm değerlere doğru hizmet vermek için sürekli çalışan, hayatın akışında rol alan ve kolaylartırıcı araçlardır. Eğer evinizde kahvenizi yudumlayabiliyorsanız, her mevsim konforunuzu koruyabiliyorsanız, şirketinizin üretim hassasiyetleri hiç bozulmadan devam edebiliyorsa, bu pompalar sayesindedir.

İnovasyon takımımız, sahadan ve tüketicilerimizden aldığı veriler ile sürekli gelişimi sağlıyor. Bu bizim için bir tutku. Ar-Ge için özenle ve kararlılıkla yatırım yapıyoruz. Hiç bir şekilde işimizi varsayım üzerine odaklamadan, Ar-Ge gerçeklerini kabul ediyoruz ve inovasyonu gerçekleştiriyoruz. 

Gelişimlerimiz takip eden Dünya ülkeleri ile sıcak temas projeler yönetiyoruz.İnovasyon takımımız ve mühendislerimiz, her ülkenin altyapı şartlarında çalışabilecek özel tasarımlara odaklı üretebiliyor. Üretim tesisimiz tam entegre olarak çalışma özelliğine sahip ve tüm talepleri karşılayabiliyor, gerçek değerde test ederek sonuçlandırıyor. 

İşimiz pompadan fazlası, bu yüzden Sempa 1972'den beri gelişiyor, çalışıyor ve üretiyor.

Sempatik Pompa Hareketi