İşte Herşey Burada Başlar!


Eğer maya tutmazsa, sonuç çoktan bozulmuştur, bizim için kalıplamanın felsefesi budur. İnovasyon takımımızın tüm geliştirmelerine ilk yanıtı veren prototipten sonra ''gerçek doğuş'' dediğimiz kalıplama aşamamızdır.

Biz mutlaka bir prototip işletiriz. Üç boyut işleme teknolojisi ile minimal prototipleri Ar-Ge amaçlı aşamalandırırız. Pompanın üretiminden önce bir çok basamak bulunuyor ve prototip bunlardan sadece biri. Gözlemlerimizin mühendislik alanında doğru yanıtı almasının ardından prototipten çıkarak, gerçek kalıba koşarız. Doğrusu bundan çok heyecan duyuyoruz. Sempa, izleme sınıflarına göre bir pompanın tüm aşamalarını izler. 

Gerçeğe dönüştüreceğimiz tüm pompa projelerimizin ilk çıkışı inovasyon ve ar-ge ile tamamlandıktan sonra, yarım asır tecrube ettiğimiz kalıplama işlemine geçer. Biz, tüm ürettiğimiz pompaların kalıbını bünyemizde bulunan kalıp parkımızda üretiyoruz. Sempa pompalarının kombinasyon yapısında hiç bir şekilde dışarıdan temin veya üretim kullanılmaz. Sempa pompa kullanıcıları ve satıcıları bu yüzden hep mutludur. 

Sempatik Pompa Hareketi