Bizim İşin Üç Sempatik Hareketi POTT


POTT, Sempa pompa hareketinin kültürel döngüsünü ve sempatik eylemini oluşturur. POTT, Power, Traction, Thrust açılımını taşır. Güç, Çekiş, İtiş anlamında rol alan POTT, iletişim stratejimizi belirleyen ve bizim için ürün, üretim, tanım ve pazar sempatizmini oluşturur. Bir Sempa pompasında, bu üç hareketin buluşması sonucu oluşan döngü, marka çizgimizin belirleyici anahtarıdır. 

Her pompanın yerine getirmesi gereken görevlerin birleşimini de ifade eden POTT, Sempa olarak işimize ve değerlerimize karşı duyduğumuz sevgimizi, tutkumuzu da ifade eder. Biz POTT kültürümüzü sürekli geliştirici ve inovatif olarak görüyoruz. Bizim işin üç sempatik hareketi olarak doğan POTT, yarım asırdır üstlendiğimiz vazifemizin temel esaslarını duygu ve teknik olarak yansıtan en güzel oluşumdur. 

Ürettiğimiz her ürünün görevi olduğu gibi duygularının da olduğuna inanıyoruz. Bir ürünün duygusu, tüketicisi ile kurduğu eylem hareketinden doğar. Bir pompa hayatın her açısında yer alırken, görünmez kahramanlar olduğunu düşünüyoruz. İşte bu yüzden POTT kültürü doğdu. Güç, Çekiş, İtiş hareketlerini markamızın kültürel ilkesi haline getirerek, hayatın ardında durduğumuzun sinyalini veriyoruz. İnovasyon çözümlerimizde bize en büyük heyecanı veren de budur.

Sempatik Pompa Hareketi